Котирування

Курс Британського Фунта до Японської Йени - онлайн графік котирувань GBP / JPY на Форекс

Продаж
Купівля
Зміни (%)
Дата/час (GMT 0)

Новини по темі

 • 10.08.2022 15:53
  Кросс GBP/JPY упал до трехдневных минимумов на фоне укрепления иены
  • Японская иена стремительно растет после выхода экономических данных.
  • Июльский CPI в США вырос ниже ожиданий, вызвав ралли казначейских облигаций.
  • Кросс GBP/JPY сокращает потери после падения до 161.67, самого низкого уровня с 5 августа.

  Кросс GBP/JPY потерял почти 200 пунктов после выхода данных по инфляции в США, которые вызвали ралли японской иены. Он достиг дна на 161.67, а затем отскочил выше 162.00.

  Годовой индекс CPI в США в июле снизился с 9.1% до 8.5% против консенсус-прогноза рынка в 8.7%. Эти данные вызвали ралли акций и облигаций США. Ожидания по-прежнему указывают на то, что ФРС будет ужесточать политику, однако возможны менее агрессивные действия. Тем не менее, участники рынка считают, что на следующем заседании ставка будет повышена как минимум на 50 базисных пунктов.

  Улучшение тяги к риску не помогло GBP/JPY, который отступил на фоне снижения доходности и несмотря на ралли GBP/USD выше 1.2200.

  Перед выходом отчета кросс GBP/JPY тестировал ключевое сопротивление в районе 163.60. При движении вниз он пробил 162.80, который теперь является ближайшим сопротивлением.

  Технические индикаторы благоприятствуют снижению в краткосрочной перспективе. Восстановление выше 162.80 вернет фунт на путь очередного тестирования 163.80. В то время как ниже 162.80 критической зоной снижения является 162.00; прорыв ниже которой откроет 161.10.

  4-часовой график GBP/JPY

  GBPJPY

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок