Котирування

Курс Євро до Шведської Крони - онлайн графік котирувань EUR / SEK на Форекс

Продаж
Купівля
Зміни (%)
Дата/час (GMT 0)

Новини по темі

 • 09.08.2022 06:28
  EUR/SEK: уровни ниже 10.30 маловероятны и не обоснованы – Commerzbank

  Шведская крона вновь отыграла большую часть потерь за последний месяц. Однако экономисты Commerzbank не ожидают, что EUR/SEK будет устойчиво торговаться ниже 10.30.

  Ключевые тезисы

  • Рынок уже внёс в цену ограничительную монетарную политику – это причина, по которой SEK отыграла свои потери и снова восстановилась. Но также это причина того, что у SEK нет большого потенциала роста по отношению к евро.
  • Если мы действительно увидим рецессию в еврозоне из-за энергетического кризиса, шведская экономика вряд ли сможет отделиться от этого из-за тесных связей с еврозоной, и ей также придется ожидать негативных последствий, что, в свою очередь, может повлиять на денежную политику Риксбанка.
  • Я считаю уровни EUR/SEK ниже 10.30 маловероятными и неоправданными в настоящее время.
Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок