Котирування

Графік і котирування пари STAN

Продаж
Купівля
Зміни (%)
Дата/час (GMT 0)

Новини по темі

 • 02.08.2022 08:59
  Китай: чувствует себя хуже, но выглядит лучше в июле – Standard Chartered

  Экономисты Standard Chartered предлагают свой обзор экономических показателей Китая за июль.

  Ключевые тезисы

  • Официальный производственный PMI упал до 49 в июле, что свидетельствует о сокращении производства в месячном исчислении и снижении спроса.
  • Инфляция CPI, вероятно, выросла до 3% в годовом исчислении из-за роста цен на свинину, а положительное сальдо торгового баланса могло оставаться значительным.
  • Мы считаем, что рост инвестиций в инфраструктуру ускорился, при этом продажи в сфере общественного питания, возможно, возобновили рост.
  • Рост M2, вероятно, замедлился из-за налоговых платежей и изъятия чистой ликвидности Народным банком Китая (НБК).
  • Мы ожидаем, что рост кредитов в юанях замедлится из-за снижения спроса на кредиты. Финансирование государственных облигаций могло значительно сократиться, поскольку в основном использовалась квота на выпуск специальных облигаций местных органов власти.
  • Между тем, общий рост социального финансирования (TSF), вероятно, увеличился до 11% в годовом исчислении в основном из-за низкой базы.

   

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок