Економічний календар Форекс на 6 жовтня 2015

УВАГА: Матеріал в економічному календарі оновлюється автоматично, перезавантаження сторінки може уповільнити процес появи нового матеріалу. Для оперативного отримання матеріалів рекомендуємо тримати економічний календар відкритим постійно.
Час
Область
Важливість
Подія
Період
Попереднє
Прогноз
Фактичне
вівторок, 06 жовтня 2015
00:00
Китай CNY
Официальный выходной день Bank holiday
00:30
Австралия AUD
Trade Balance
Август
-2.79
-2.55
-3.1
03:30
Австралия AUD
Announcement of the RBA decision on the discount rate
2.0%
2%
2.0%
03:30
Австралия AUD
Сопроводительное заявление РБА RBA Rate Statement
06:00
Германия EUR
Factory Orders s.a. (MoM)
Август
-2.2%
0.5%
-1.8%
07:00
Великобритания GBP
Halifax house price index 3m Y/Y
Сентябрь
9.0%
8.6%
07:00
Великобритания GBP
Halifax house price index
Сентябрь
2.7%
-0.9%
07:15
Швейцария CHF
Consumer Price Index (MoM)
Сентябрь
-0.2%
0.1%
0.1%
07:15
Швейцария CHF
Consumer Price Index (YoY)
Сентябрь
-1.4%
-1.4%
-1.4%
09:00
Еврозона EUR
Встреча совета министров финансов стран Евросоюза ECOFIN Meetings
09:00
Еврозона EUR
Встреча Еврогруппы Eurogroup Meetings
12:30
Канада CAD
Trade balance, billions
Август
-0.82
-1.2
-2.53
12:30
США USD
International Trade, bln
Август
-41.81
-47.4
-48.33
14:00
Канада CAD
Ivey Purchasing Managers Index
Сентябрь
58
54
53.7
17:00
Еврозона EUR
ECB President Mario Draghi Speaks
20:30
США USD
Изменение объёма запасов сырой нефти по данным API, млн баррелей API Crude Oil Inventories
Сентябрь
4.6
-1.2
21:30
США USD
FOMC Member Williams Speaks
22:30
Австралия AUD
AiG Performance of Construction Index
Сентябрь
53.8
51.9

Новини та події в економічному календарі

Економічний календар Форекс — це настільна книга кожного трейдера незалежно від досвіду торгівлі та рівня професіоналізму, і особливо для тих, хто торгує на новинах. Хороший економічний календар враховує всі значущі події і акумулює прогнози експертів за ними, тобто дозволяє не тільки реагувати, але і заздалегідь готуватися до можливих змін.

Календар — це своєрідна хронологія глобальних економічних подій онлайн і одночасно список важливих новин Форекс, які ранжуються за рівнями значущості. Всі фундаментальні фактори (приріст ВВП, роздрібні продажі, індекс споживчих цін і т.д.) регулярно публікуються і серйозно впливають на рух ціни офіційної валюти держави.

У цьому неважко переконатися, зіставляючи графіки вартості торгових інструментів в будь-якій торговій платформі з моментами виходу цих показників. Тому в календарі економічних подій на Forex завжди є привід для роздумів і побудови прибуткових стратегій торгівлі. І для биків, і для ведмедів економічний календар — джерело інформації, яка розкриває стан світових ринків.

У календарі TeleTrade зібрані всі важливі для міжнародного ринку події в основних економічних центрах світу, а також прогнози експертів за ними і історія їх перегляду. Після виходу події публікується співвідношення прогнозу з фактичними показниками. Завдання аналітиків TeleTrade — скласти такий економічний календар, який для багатьох трейдерів стане кращим з наявних альтернатив.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок