Новини
17 червня 2022, 11:35

20 червня 2022 р. відбудуться важливі зміни у торгах деякими активами

Шановні клієнти!

20 червня 2022 року важливі зміни в розкладі торгів торкнуться деяких активів у зв’язку з Днем Емансипації в США.

Дострокове закриття торгової сесії 20 червня проходитиме за такими активами:

  • CFD на XPDUSD та XPTUSD (о 16:00);
  • CFD на US30, US500, USTech100, J225 (о 19:00);
  • CFD на всі метали, крім перерахованих вище (о 19:15);
  • CFD на USGas (о 19:15);
  • CFD на WTI (о 20:25);
  • CFD на GER30, UK100 (о 22:00).

Крім того, у цей день буде закрито торги для CFD на всі американські акції та ETF. Згадані зміни дійсні для MT4 та MT5 з урахуванням наведених нижче особливостей.

Торгівля CFD на XAGAUD, XAGCHF, XAGGBP, XAUCHF буде мати раннє закриття о 20:25 для рахунків MT5 тільки там, де це відрізняється від MT4.

Будь ласка, зверніть увагу, що через свято ви можете зіткнутися зі зменшенням ліквідності та розширенням спредів.

Нагадуємо, що додаткові зміни до розкладу торгових сесій можуть бути внесені без попереднього повідомлення. Актуальна інформація про всі інструменти доступна в меню торгової платформи «Специфікація».

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок