• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • 9 травня 2022 року у зв’язку з Днем Народження Будди торги на індекс HK50 та акції Гонконгської фондової біржі будуть закриті
Новини
4 травня 2022, 10:35

9 травня 2022 року у зв’язку з Днем Народження Будди торги на індекс HK50 та акції Гонконгської фондової біржі будуть закриті

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з Днем Народження Будди 9 травня 2022 року торгові сесії з CFD на HK50 та всі акції Гонконгської фондової біржі будуть закриті.

Нагадуємо, що в період свят розмір спредів може збільшуватися, а ліквідність на відповідних ринках помітно знижуватиметься. Просимо враховувати це у вашій торговій активності.

Також просимо прийняти до уваги, що додаткові зміни до розкладу торгів можуть бути внесені без попереднього повідомлення.

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок