Новини
28 квітня 2022, 09:04

У період з 2 по 5 травня 2022 року торгові сесії для деяких CFD будуть закриті

Шановні клієнти!

У зв'язку з травневим банківським вихідним у Великій Британії, Днем праці в Гонконзі та Китаї, а також Днем Конституції, Днем зелені та святом Кодомо-но-хі в Японії в період з 2 по 5 травня 2022 року торгові сесії для кількох CFD-інструментів будуть закриті.

Дата Клас активів Інструменти Торгова сесія
2 травня 2022 CFD на акції Всі акції LSE, всі акції HK Закрита
3-5 травня 2022 Всі акції JP
Дата Клас активів Інструменти Торгова сесія
2 травня 2022 CFD на індекси UK100, HK50, CHN50 Закрита
3-4 травня 2022 CHN50, J225
5 травня 2022 J225

Просимо враховувати перерви у торгівлі на свята під час планування вашої торгової активності.

Нагадуємо, що додаткові зміни до розкладу торгів можуть бути внесені без попереднього повідомлення. Актуальна інформація про інструменти завжди доступна в меню "Специфікація" торгової платформи.

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок