Новини
22 квітня 2022, 06:54

Зміни в розкладі торгів AUS200 та акцій лістингу ASX 25 квітня 2022 року

Шановні клієнти!

У зв’язку з національним святом Австралії та Нової Зеландії, Днем АНЗАК, 25 квітня 2022 року (за часом UTC+2) до розкладу торгів AUS200 та акцій Австралійської фондової біржі внесено такі зміни:

- 25 квітня 2022 року будуть закриті торги AUS200 та акціями Австралійської фондової біржі.

Особливу увагу звертаємо на тонкий ринок та збільшені спреди у святкові дні за всіма типами торгових інструментів Австралії та Нової Зеландії (валютні пари, індекси тощо).

Нагадуємо, що додаткові зміни до розкладу торгових сесій можуть бути внесені без попереднього повідомлення. Актуальна інформація про всі символи доступна в меню «Специфікація» в торговій платформі.

Бажаємо вам успішних угод!

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок