• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • З 21 березня 2022 року на торгових рахунках МТ4 — Cent та MT5 — Cent запроваджуються обмеження щодо обсягу операцій та кількості позицій
Новини
16 березня 2022, 06:53

З 21 березня 2022 року на торгових рахунках МТ4 — Cent та MT5 — Cent запроваджуються обмеження щодо обсягу операцій та кількості позицій

З 21 березня 2022 року тільки на торгових рахунках MetaTrader 4.0 — Cent та MetaTrader 5.0 — Cent міжнародний брокер TeleTrade обмежує максимальний обсяг торгових операцій до 10 лотів та максимальну кількість позицій до 50 ордерів.

Для вже відкритих позицій обсягом понад 10 лотів обмеження обсягу не діятимуть до моменту закриття відповідних позицій. На торгових рахунках із кількістю вже відкритих позицій понад 50 лотів відкриття нових позицій буде неможливим.

Зазначені обмеження вводяться тільки на торгових рахунках MetaTrader 4.0 — Cent та MetaTrader 5.0 — Cent для того, щоб усунути технологічні ризики в умовах різкого зростання навантаження на торгові системи та архітектуру торгових платформ, що формують торгові запити, ордери та позиції.

Просимо вас враховувати ці обставини під час планування вашої торгової активності.

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок