• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • TeleTrade повідомляє про можливість застосування надзвичайних змін у торгових умовах за низкою інструментів
Новини
25 лютого 2022, 06:11

TeleTrade повідомляє про можливість застосування надзвичайних змін у торгових умовах за низкою інструментів

Шановні клієнти!

У зв’язку з трагічними подіями на території України, міжнародний брокер TeleTrade повідомляє про можливість застосування з 24 лютого 2022 року надзвичайних змін у торгових умовах щодо валютних пар USDRUB, EURRUB, а також CFD на всі енергоносії та індекси.

Зазначені зміни в ситуації форс-мажору можуть стосуватися заставних забезпечень, маржинального забезпечення, комісій, свопів, введення маркапів, переведення інструментів у режим «Тільки закриття».

Період дії змін та їхнє коригування залежатиме від подальшого розвитку ситуації. Актуальна інформація про всі фінансові інструменти доступна в меню специфікації торгової платформи.

Бережіть себе та ваших близьких!

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок