• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • У зв'язку зі святкуванням Дня подяки в США торгові сесії 25 і 26 листопада 2021 року відбуватимуться за особливим розкладом
Новини
22 листопада 2021, 03:56

У зв'язку зі святкуванням Дня подяки в США торгові сесії 25 і 26 листопада 2021 року відбуватимуться за особливим розкладом

Шановні клієнти!

У зв'язку зі святкуванням Дня подяки в США до розкладу торгових сесій за CFD-інструментами 25 та 26 листопада 2021 року внесено важливі зміни.

Зміни у розкладі торгових сесій 25 листопада 2021:

Клас активів Інструменти Торгова сесія
CFD на акції Всі Закрита
CFD на метали Раннє закриття о 19:45
CFD на енергоносії
CFD на індекси US30, US500, USTech100
J225 Раннє закриття о 20:00

Зміни у розкладі торгових сесій 26 листопада 2021:

Клас активів Інструменти Торгова сесія
CFD на акції Всі Раннє закриття о 20:00
CFD на індекси US30, US500, USTech100
J225 Раннє закриття о 20:15
CFD на метали Всі Раннє закриття о 20:30
CFD на енергоносії

* Торгові сесії відповідають UTC+2.

Просимо вас враховувати зазначені зміни під час планування вашої торгової діяльності.

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок