• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • З 15 листопада 2021 року індекси СHN_H50 и CAN60 будут поставлені в режим "Тільки закриття" у зв'язку зі змінами на стороні постачальника ліквідності
Новини
8 листопада 2021, 11:00

З 15 листопада 2021 року індекси СHN_H50 и CAN60 будут поставлені в режим "Тільки закриття" у зв'язку зі змінами на стороні постачальника ліквідності

Шановні клієнти!

Повідомляємо вас, що 22 листопада 2021 року у зв'язку зі змінами на стороні постачальника ліквідності, індекс СHN_H50 (Hong Kong China H-shares) буде замінений на індекс CHN50 (China A50) Index, а індекс CAN60 видалено.

У зв'язку з цим 15 листопада 2021 індекси СHN_H50 і CAN60 будут поставлені в режим "Тільки закриття".

Просимо вас до закінчення торгової сесії 19 листопада 2021 закрити всі відкриті позиції і видалити відкладені ордери за індексом СHN_H50 і CAN60.

Усі позиції по індексу СHN_H50 і CAN60, не закриті на момент закінчення торгової сесії 19 листопада 2021, будуть примусово закриті, а відкладені ордери — видалені.

Індекс CHN50 стане доступним для торгівлі з 22 листопада 2021 року.

Просимо вас враховувати ці зміни під час здійснення торгових операцій.

З найкращими побажаннями,

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок