Новини
5 жовтня 2021, 05:26

З 11 жовтня 2021 року на торгових рахунках TeleTrade MT5 ECN і MT5 Cent вперше з'являться CFD на акції компаній США і ЄС

Міжнародний брокер TeleTrade розширює можливості торгових рахунків MT5 ECN і MT5 Cent. З 11 жовтня 2021 року клієнти, які використовують MT5 ECN і MT5 Cent, зможуть торгувати CFD на акції найбільших компаній США і Європейського Союзу.

У нових групах інструментів US Stocks і EU Stocks будуть представлені акції 285 компаній NYSE і NASDAQ, а також 68 компаній, що торгуються на EURONEXT, XETRA, LSE, SIX, Bolsa de Madrid відповідно.

З торговими умовами по новим контрактам можна ознайомитися на сайті TeleTrade в розділах CFD на акції US і CFD на акції EU, а також в меню «Специфікація» торгового терміналу MetaTrader.

Бажаємо вам успішної торгівлі!

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок