Новини
9 вересня 2021, 10:38

З 13 вересня 2021 року змінюється час регулярної торгової сесії для CFD на AUS200

Шановні клієнти!

Просимо звернути увагу, що з 13 вересня 2021 року змінюється час регулярної торгової сесії для CFD на індекс AUS200.

Щопонеділка регулярна торгова сесія для CFD на AUS200 буде починатися о 0:00:00.

По іншим будням торгова сесія буде починатися о 23:50:00 попереднього дня (тобто, сесія вівторка буде починатися з 23:50:00 понеділка і так далі).

Перерва в торгах для регулярних сесій з понеділка по п'ятницю встановлена з 23:00:00 до 23:49:59.

Детальна інформація про початок і завершення торгових сесій, час перерви і торгові умови по кожному інструменту завжди доступна на нашому веб-сайті та в торговій платформі (меню «Специфікація»).

TeleTrade

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок