• Головна
  • Про компанію
  • Новини
  • 7 апреля 2020 года будут закрыты сделки по CFD на UTX в связи с завершением слияния United Technologies Corpоration (UTX) и Raytheon Technologies Company (RTX)
Новини
6 квітня 2020, 15:30

7 апреля 2020 года будут закрыты сделки по CFD на UTX в связи с завершением слияния United Technologies Corpоration (UTX) и Raytheon Technologies Company (RTX)

Уважаемые клиенты!

7 апреля 2020 года с 07:00 до 15:00 по времени GTM+2 все сделки по инструменту CFD на UTX будут закрыты по последней доступной цене от 3 апреля 2020 года. Символ UTX будет перенесен в архив, при этом доступ к торговым отчетам по сделкам с UTX сохранится.

Напомним, что 3 апреля 2020 года было объявлено об окончании процесса объединения компаний Raytheon Technologies Company (RTX) и United Technologies Corpоration (UTX). Последнняя была переименована в Raytheon Technologies Corporation с сохранением тикерного символа RTX для торговых сделок на Нью-Йоркской фондовой бирже. Сделки с акциями United Technologies Corpоration (UTX) переведены в режим Close Only.

Просим вас учитывать указанные обстоятельства при ваших планировании торговых операций.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок