Новини
29 січня 2018, 10:07

В Києві обговорили можливості отримання прибутку на криптовалюті

Ситуація на ринку криптовалюти - складна і нестабільна тільки на перший погляд. У цьому змогли переконатися учасники семінару по криптовалюті, який проходив в столичному офісі Центру Біржових Технологій. Під керівництвом консультанта компанії, що спеціалізується на крипторинку, гості дізналися корисну та актуальну інформацію, яка необхідна для отримання прибутку в даній сфері.

Крім базової теорії (історія виникнення сучасної криптовалюта, її природи) присутні дізналися про те, як встановити той "золотий момент" коли зростання активу закінчується і починається її зниження. Співробітник ЦБТ поділився і власним досвідом здійснення операцій купівлі/продажу криптовалюти. Для того щоб навчитися отримувати дохід на цифрових грошах - відвідайте Центр Біржових Технологій в місті Київ.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок