Новини
29 грудня 2017, 08:58

В Одесі провели семінар присвячений криптовалютам

27.12.2017 року в стінах офісу Центру Біржових Технологій міста Одеса відбувся семінар присвячений криптовалюта.

У слухачів була можливість зануритися в світ цифрових валют і розставити для себе "по поличках", що з себе представляє криптовалюта, а також отримати інформацію про найбільш оптимальні і цікаві способи заробітку на криптовалюта.

Спікер висвітлював такі питання і аспекти даної тематики як: що таке цифрова валюта і звідки вона бере свій початок; в чому полягала ідея створення криптовалюта і у що вона вилилася (з точки зору світового визнання і актуальності застосування); які в неї перспективи і як змусити вкладені в неї гроші працювати на інвестора.

Всі гості даного заходу надалі мають можливість отримувати повну інформацію і відповіді на всі питання, які їх цікавлять на індивідуальних консультаціях з фахівцем, а також відвідувати інші заходи присвячені розвитку і плануванню бюджету, які проводяться в Центрі Біржових Технологій на регулярній основі.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок