Новини
27 грудня 2017, 15:32

В Києві відбулась фінансова тренінг-гра по аналогії з "Cash Flow"

23 грудня в київському Центрі Біржових Технологій пройшла тренінг-гра за аналогією Cash Flow - "Щурячі перегони". Клієнти ЦБТ вчилися взаємодіяти в партнерстві, домовлятися, чути один одного, шукали додаткові можливості і ресурси за допомогою захоплюючої і динамічною фінансової гри. Ввів гру відомий бізнес-тренер і автор тренінгу "Життя-гра". Завдяки симулятору фінансової діяльності учасники можуть за короткий період часу змоделювати різні ситуації і знайти вихід з останніх. Ця гра допомогла учасникам розібратися з темою фінансів, відносин і партнерства. Адже в реальному житті зустрічається безліч сфер де існує партнерство, і тільки в гармонійному партнерство можна домогтися максимальних результатів. Гра була дуже динамічна, активна: більшість учасників гри перевершили свої цілі по грі.

Центр Біржових Технологій в місті Київ запрошує всіх бажаючих взяти участь у грі, побачити нові можливості, які присутні в житті, знайти цікаві знайомства і підвищити свій рівень управління фінансами.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок