Новини
25 грудня 2017, 09:05

Співробітники Центру Біржових Технологій міста Чернівці організували благодійну акцію для дітей

Центр Біржових Технологій в місті Чернівці провів благодійну акцію для найменших і незахищених. В переддень Дня Святого Миколая співробітники офісу відвідали КМУ Обласний спеціалізований будинок дитини і поспілкувалися з головним лікарем Людмилою Павлівною Філіпець. Вона розповіла про постійну потребу установи в дитячих підгузках, вологих серветках, продуктах харчування, одязі і взутті, оскільки вихованці знаходяться тут від народження і до 6 років. Тому Центр Біржових Технологій в місті Чернівці також вніс свій вклад в забезпечення комфортного життя маленьких вихованців і продовжуватиме підтримувати такі проекти. Ми також закликаємо наших клієнтів і звичайних жителів міста допомагати Обласному будинку дитини в м. Чернівці безпосередньо або через нашу компанію.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок