Новини
18 грудня 2017, 08:50

В Києві відбувся семінар з фінансової грамотності в рамках європейської програми

Семінари з фінансової грамотності, в рамках європейської програми, які проводяться Центром Біржових Технологій завжди користуються великою популярністю. Вівторок, 12 грудня 2017 року, не став винятком з правил, адже київський офіс ЦБТ відвідало понад 30 осіб! Але місце знайшлося кожному. Присутні змогли отримати інформацію про ефективне управління фінансами, актуальні інвестиції і способи коректного оподаткування. Гості також брали активну участь в дискусії. В кінці, лектор заходу розповів про актуальний стан національної валюти і надав прогноз руху гривні. В результаті семінару, кожен зміг удосконалити свої навички та отримати нові знання. Кожен присутній виявив бажання побувати на майбутніх заходах Центру Біржових Технологій, а деякі учасники семінару вирішили продовжувати цикл навчання вже в форматі індивідуальних консультацій.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок