Новини
15 грудня 2017, 10:45

В ЦБТ міста Чернівці проходив "Тест-драйв" роботи на фінансових ринках

12 грудня в Центрі Біржових Технологій міста Чернівці проходив Тест-драйв роботи на фінансових ринках, на якому усі запрошені гості отримали інформацію про те, які види біржових ринків існують у сучасному світі, як отримувати дохід від операцій купівлі-продажу фінансових активів і як звичайні українці можуть отримати доступ до торгівлі криптовалютами, золотом або акціями провідних компаній.

Присутні виявили велику зацікавленість до практичних аспектів торгівлі, оскільки до Центру Біржових Технологій завжди приходять люди, які прагнуть розвиватися і підвищувати свій рівень і якість життя. Кожен розглядав можливості відкрити власний бізнес у сфері біржової торгівлі, тому питання стосувалися як активного управління капіталом, так і можливостей інвестувати і заробляти з професіоналами.

Усі запрошені отримали нові знання, дякували фінансовим консультантам за легкість подання інформації і висловили бажання продовжити співпрацю у форматі подальшого відвідування відкритих семінарів, а також особистого консультування з питань торгівлі на фінансових ринках.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок