Новини
12 грудня 2017, 14:25

Студенти Університету Банківської справи відвідали Центр Біржових Технологій в місті Київ

Кілька днів тому Юлія Поліщук (керівник Центру Біржових Технологій в місті Київ) проводила лекцію в стінах Університету Банківської справи при Національному Банку України. Після заходу, група студентів виявила бажання поглибитися в процес вивчення світу фінансових ринків. Саме тому Центр Біржових Технологій запросив в гості майбутніх фінансистів, з метою організації першого практичного заняття. Основна тематика навчання - світ цінних паперів. Студенти працювали на справжньому торговому терміналі, де навчилися спостереженню за графіками акцій світових компаній і відстеженню руху цін.

Фахівці ЦБТ розкрили основні моменти технічного аналізу (прогноз і аналітика ринку). Після нетворкінгу, студенти отримали графік проведення майбутніх заходів компанії і вже з нетерпінням чекають наступних зустрічей. Двері Центру Біржових Технологій відкриті для всіх, хто має бажання навчитися заробляти на фінансових ринках.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок