Новини
13 листопада 2017, 13:04

В Чернівецькому Центрі Біржових Технологій провели ознайомчу екскурсію для студентів-фінансистів

Студенти Чернівецького національного універститету імені Юрія Федьковича знову відвідали офіс нашого партнера - Центр Біржових Технлогій в місті Чернівці, з ознайомчою екскурсією. На цей раз практичною стороною професії трейдер зацікавились студенти 5 курсу, які якраз визначаються з вибором найбільш перспективної роботи в фінансовій сфері. Вивчивши основи фінансових ринків в теорії, допитлива молодь виявила бажання побачити практику торгівлі на світових фінансових ринках. Саме тому вони звернулись до Центра Біржових Технологій, де фінансові консультанти вже багато років допомагають опанувати торгівлю на біржах всім, хто хоче приєднатись до світу бізнесу і фінансової незалежності.

Спеціалісти Центра розповіли студентам про існуючі види фінансових ринків і моделі заробітку на них, а також обговорили найбільш цікаві для торгівлі види фінансових активів. Найбільшу кількість питань викликали саме практичні аспекти, а саме: як і скільки працюють біржові трейдери, з чого починається їх робота, як аналізувати ринок. Студенти розуміють, що трейдинг - це прогресивна професія "білих комірців", яка потребує концентрації, уваги і постійного саморозвитку.

Наприкінці зустрічі студенти отримали можливість здійснити операції купівлі-продажу валюти на демо-рахунках. Перший отриманий прибуток викликав бурхливі емоції, а деякі зі студентів навіть самостійно застосували тактики торгівлі, спрямовані на збільшення прибутку. Талановита молодь довела консультантам і викладачам, що для інтелектуально розвинутих людей трейдинг - це найбільш підходяща професія! І Центр Біржових Технологій готовий стати надійним помічником на шляху опанування біржової торгівлі для всіх бажаючих.

Технічна підтримка: +0800501633
Рус Укр

© 2000-2022. Всі права захищені.

Сайт знаходиться під управлінням Teletrade D.J. Limited 20599 IBC 2012 (First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, James Street, Kingstown, St. Vincent and the Grenadines).

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і дається виключно з метою ознайомлення.

Участь TeleTrade в саморегулюючих організаціях: ГК TeleTrade приділяє особливу увагу розвитку регулювання фінансових ринків.

Ми зацікавлені в якісній законодавчій базі, що забезпечує максимально комфортні умови для всіх учасників ринку Форекс, які працюють в нашій країні.

Інформація, представлена на сайті, не є підставою для прийняття інвестиційних рішень і надається виключно для ознайомлення.

Попередження про ризики: Торгівля на фінансових ринках (зокрема торгівля з використанням маржинальних інструментів) відкриває широкі можливості і дозволяє інвесторам, готовим піти на ризик, отримувати високий прибуток, але при цьому несе в собі потенційно високий рівень ризику отримання збитків. Тому перед початком торгівлі слід всебічно розглянути питання про прийнятність проведення подібних операцій з точки зору наявних фінансових ресурсів і рівня знань.

Політика конфіденційності
Використання інформації: при повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на TeleTrade як джерело інформації обов'язкове. Використання матеріалів в інтернеті має супроводжуватися гіперпосиланням на сайт teletrade.com.ua. Автоматичний імпорт матеріалів і інформації з сайту заборонено.

З питань використання матеріалів сайту звертайтеся в PR-відділ.

Обратная связь
Online чат
Заказать звонок
Вверх
Корисні новини
у соціальних мережах та месенджерах. Оберіть свій спосіб
підключитися!
Введіть запит
Зворотний дзвінок