Новости

апреля 2012 10

Тернопільське представництво TeleTrade на «Дні кар’єри»

Побудувати гарну кар’єру — мрія багатьох наших сучасників. І дуже добре, коли перші кроки починаються з ретельного вибору.
У суботу, 31 березня 2012 року, в українському домі «Перемога» в Тернополі пройшов «День кар’єри». Захід викливав справжній ажіотаж серед тернополян.
Компанія TeleTrade представила відвідувачам увесь спектр власних послуг та можливостей. Біля нашого брендованого стенду шукачі роботи — випускники вищих навчальних закладів і молоді спеціалісти — мали можливість ознайомитися зі специфікою роботи компанії та безпосередньо поспілкуватися з її представниками. Наші менеджери у невимушеній, дружній атмосфері пояснювали відвідувачам умови працевлаштування та переваги діяльності компанії TeleTrade.
Незважаючи на певну новизну, тернополяни у пошуках перспективної роботи починають все більше уваги звертати саме на діяльність і можливість заробітку на світових фінансових ринках — стабільного та високооплачуваного джерела доходу.
Компанія TeleTrade на цьому заході зробила вагому заявку, ще один важливий крок у напрямку до своїх потенційних клієнтів, посіяла зерна у родючий грунт, які, сподіваємось, незабаром дадуть нам рясний урожай.