Новости

октября 2011 06

Кращі на корті — кращі в житті

З 25 вересня по 2 жовтня у Львові проходив чемпіонат України з тенісу серед дорослих. Організаторами виступила Державна служба молоді та спорту України, Федерація тенісу України та Львівська обласна Федерація тенісу. Спонсором виступило Львівське представництво компанії TeleTrade.

Змагання проходили на відкритих кортах ФСТ «Динамо». Участь у чемпіонаті України взяли понад 120 тенісистів: найсильніші тенісисти, які входять до десятки найкращих тенісистів України: Іван Аніканов (Одеса); Давид Хуцішвілі (Донецьк); Павло Жуков (Київ); Дмитро Вишиванюк (Коломия).

Цей чемпіонат проводиться у Львові другий рік поспіль і є хорошим випробуванням не тільки для молодих тенісистів, а також для вже досвічених.

Компанія TeleTrade надала призи переможцям у якості коштів для роботи на міжнародному валютному ринку Форекс та сертифікати на безкоштовне навчання у представництвах компанії в усіх містах України.

Бажаємо учасникам досягати висот не тільки на кортах, а й в житті. Не тільки займати високі місця в рейтингах міжнародних спортивних класифікацій, а й на міжнародному валютному ринку Форекс разом з TeleTrade.