Новости

сентября 2011 26

На велосипеді вуличками міста Лева

Наше життя все більше нагадує гонитву за часом. Стільки усього хочеться встигнути, та часто в умовах міста це здається неможливим. Але для тих, хто бажає знайти вихід, завжди є альтернатива.
У четвер, 22 вересня 2011 року, у Львові відбувся турнір з «Драгрейсінгу»  — серія спринтів на короткі дистанції між велосипедистами.
Метою заходу було довести, що велосипед — це зручний в умовах міського простору транспорт, яким спокійно можна користуватися у буденному і навіть святковому одязі.
Цей турнір проходив у рамках Європейського тижня мобільності — це освітньо-виховна кампанія, спрямована на усвідомлення громадян у потребі користуватися громадським транспортом, їздити велосипедом і ходити пішки. Також вона має на меті стимулювання європейських міст до пропагування цих видів TeleTrade пересування та необхідності інвестування у нову інфраструктуру.
Компанія TeleTrade прийняла активну участь у цьому святі здорового способу життя та збереження оточуючого середовища, і нагородила переможців цінними призами та сертифікатами на безкоштовне навчання.