Новости

августа 2011 26

Ми послідовні в своїх принципах, ви — не самотні в своїх проблемах

Їм від 3 до 10, але вони теж професіонали в своїх дитячих справах: вміють добре вчитися, бути активними і понад усе хочуть добиватись поставлених цілей — подорожувати в далекі країни, мати своє авто, полетіти в космос — діти будинку змішаного типу «Віфлеєм», що в Тернополі.

На подвір’ї ми одразу влаштували перегони на щойно подарованих компанією TeleTrade велосипедах  і самокатах. Неприхований був дитячий захват, сміх і радість від подарунків. Після цього дітей частували солодощами.

До свята своєю увагою долучились: Шимашиз Майя Сигізмундівна — заступник начальника Тернопільської обласної служби у справах неповнолітніх ОДА та Горбоніс Тетяна Володимирівна — директор Тернопільського міського центру соціальних служб для молоді.

Коли ми повернулась, то отримали повідомлення: «Шановні друзі! Щиро дякуємо за чудові подарунки для дітей! Бажаємо добра, щастя, здоров’я, достатку, благословень вам, нескінченної Божої милості. Дитячий будинок «Віфлеєм».

Це означає, що ми йдемо вірним курсом в своїх добрих справах. Приємно ще й те, що кожен клієнт компанії TeleTrade, відкриваючи свій торговий рахунок, інвестував не тільки в свій добробут, але й в реальну допомогу тим, хто цього потребує.