Новости

августа 2011 25

Будь швидкісним з TeleTrade

В неділю, 21 серпня 2011р., в Тернополі на території аеропорту відбулися відкриті автоперегони на прискорення «DRAG RACING Тернопіль—2011».
Такі перегони проводились на Тернопіллі вдруге. Вони зібрали велику кількість глядачів і засвідчили, що DRAG RACING — це безпрецедентна подія в культурно-розважальному житті міста, яка безумовно цікава як глибоким поціновувачам техніки і швидкісної їзди, так і пересічним глядачам завдяки видовищності та екстриму.
У міському аеропорті зібралося близько 30 машин-учасників та кілька сотень глядачів. Автівки повинні були подолати 402 метри відстані на швидкість. У кожному заїзді брало участь по дві машини.
Вони змагалися у категоріях: «стріт», «спорт», «мото» та «ретро». Останні дві дали змогу глядачам побачити як «гасають» старенькі ретро-автівки, випущені ще до 80-х років минулого століття.
Швидкісні змагання організували місцеві автоклуби. І компанія TeleTrade виступила їхнім партнером. Переможцям трох категорій були вручені в нагороду торгові рахунки, а в класі «ретро» переможці отримали безкоштовне навчання в офісах компанії.