Новости

августа 2011 12

Південно-західне протистояння з великого тенісу

Місто Львів — старовинне та різнобарвне. Але воно славиться не тільки своєю історією та архітектурними пам'ятками, а ще й спортивними досягненнями його мешканців.
Зокрема вагоме місце серед спортивної та ділової еліти Львівщини займають змагання з великого тенісу. Ця гра для витривалих і спритних, рішучих і дієвих, як і сами львів’яни.
З 8 по 12 серпня 2011 року у Львові проходив відкритий чемпіонат Львівської області з великого тенісу. У змаганнях взяло участь 22 спортсмени з Львівської, Тернопільської, Сумської, Івано-Франківської та Запорізької областей. Проведення чемпіонату відбулося у рамках підготовки львівських тенісистів до чемпіонату України, що пройде у Львові з 19-го по 26-те вересня.
Звісно, компанія TeleTrade, яка є завзятим вболівальником великого тенісу і взагалі небайдужа до спорту, виступила офіційним спонсором цього чемпіонату.
Всім переможцям турніру, які зайняли призові місця, працівники компанії TeleTrade вручили сертифікати на торгові рахунки для роботи на ринку Forex. Крім того, призери отримали можливість пройти безкоштовне навчання по торгівлі на міжнародних фінансових та українському фондовому ринках.
Компания TeleTrade щиро вітає усіх азартних і спортивних, та зичить успіхів і подальшого зростання в улюбленій справі!